Професійне збирання FPV дронів від GEARMART!

GEARMART надає весь комплекс послуг зі збирання та доставлення FPV-дронів за вашим замовленням.

Ключові етапи збирання FPV-дрона:

1. Розробка технічного завдання на збирання квадрокоптера

Якщо у вас чітко сформульована ідея та вимоги до майбутнього квадрокоптера і ви визначили його цільове застосування, необхідно просто надати нам докладний опис майбутнього пристрою. У цьому описі важливо врахувати всі необхідні компоненти та деталі. На його основі ми розробимо та узгодимо з вами технічне завдання на виробництво.

Якщо вам складно самостійно визначитися з конфігурацією потрібного квадрокоптера, фахівці GEAR, нададуть вам усі необхідні консультації, щоб розробити найкращі технічні вимоги, які відповідають вашим потребам і цілям використання квадрокоптера.

2. Відбір і закупівля компонентів та збирання коптера

Згідно технічного завдання наші фахівці відбирають необхідні складові FPV квадрокоптера та проводять їх вхідне тестування. За потреби ми замовляємо виготовлення індивідуальних специфічних компонентів у наших виробничих партнерів. Проводимо збирання замовленого FPV-дрона згідно з жорсткими регламентами, контролюючи якість на кожному етапі виробництва.

3. Налаштування та літні випробування

Після збирання та налаштування електроніки, наші фахівці проводять льотні випробування квадрокоптера та передають всі звіти замовнику. Якщо льотні випробування необхідно провести в Україні, ми організуємо швидку доставку тестової моделі, та замовник особисто тестує її льотні характеристики та інші параметри вироба. 

4. Замовлення виробництва

У разі виявлення недоліків ми коригуємо технічне завдання та після досягнення успішних результатів тестів, передаємо технічну документацію на виробництво. 

Підбір деталей та збирання FPV-дронів проводиться нашими фахівцями на території Китаю. Завдяки високій якості компонентів та збірки ми забезпечуемо найбільш вигидні умови прібдання FPV-дронів під замовлення. 

Зв’яжіться з нами та ми швидко розрахуємо вартість необхідної партії, строки виробництва та доставки виробів в Україну.